Bold 0

Nasza marka to nie tylko minimalistyczne, czarne ubrania, ale też projekty w których w pełni prezentujemy to z czego zbudowany jest Synthetic

 


BOLD czyli ekskluzywna, limitowana kolekcja, to jedynie 8 sztuk każdego projektu wykonanego z najlepszej jakości, wyjątkowych materiałów. Ekskluzywne wykończenie i wyjątkowe wzory oraz detale, połączone jednym tematem - kluczem zmieniającym się przy każdej kolejnej odsłonie. Wykorzystanie ręcznie robionych aplikacji, haftu, modyfikacji materiału, wszystko to sprawia że projekty BOLD stają się czymś więcej niż zwykłym ubraniem, jednocześnie zachowując maksymalny komfort i elegancję.
Staramy się by BOLD każdorazowo reprezentował esencję naszej marki, czyli autorski design, precyzyjne, rzemieślnicze wykonanie, oraz wyjątkowe materiały, w których odnajdujemy subtelną różnorodność struktur i kształtów.
BOLD to zgodnie z założeniami marki ekologiczna i odpowiedzialna moda, szyjąc w małym nakładzie dbamy o to by nasz produkt był trwały, a wszystkie surowce i półprodukty które wykorzystujemy posiadają odpowiednie certyfikaty, oraz są produkowane w UE.
BOLD jest pograniczem sztuki, zarówno pod względem pracy konceptualnej, jak i staranności wykonania, w tym wykorzystania tradycyjnych technik graficznych, na przykład linorytu. Finezja w wykonaniu poszczególnych projektów objawia się w każdym najmniejszym szczególe, od przeszyć i stebnowań, po wykończenie aplikacji i brzegów materiału.
Podobnie jak w regularnej, sezonowej kolekcji, dbamy w naszej pracy o etyczne warunki zarówno dla pracowników, jak i środowiska - pod względem doboru materiałów, przejrzystości produkcji oraz warunków pracy wszystkich osób których ręka widoczna jest w ostatecznym wyglądzie produktu.
BOLD powstał z myślą o naszych najbardziej wyrafinowanych klientach. Jest esencją oryginalności, charakteru, stylu i nowoczesności, wysublimowanym produktem dla odważnego i pewnego siebie człowieka, zarówno kobiety jak i mężczyzny. Zobacz jak rysowały się kolejne edycje limitowanej kolekcji:

 

 

BOLD RUST [2017]

 

 

 

 

BOLD NOISE [2018]

 

 

 

 

BOLD EMPIRE [2018]

 

 

 

 

BOLD GRAPHIC [2019]

 

 

 

 

BOLD FORM [2019]

 

 

 

 

BOLD ORIGIN [2020]

 

 

 

 

BOLD SHIFT [2021]

 

 

 

 

BOLD LINEAGE [2022]

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.